Informacja o zmianach SIWZ, dla Ogłoszenia o przetargu nieograniczonym na Zakup ekranu LED z nagłośnieniem dla Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu. 18.09.2020

Ogłoszenie zmiany treści SIWZ 18.09.2020

SIWZ po zmianach 18.09.20

 

Stało się - artystyczne zmagania na kartach przygotowanych przez Zagłębiowską Mediatekę dobiegły końca. Ich efekty już od poniedziałku będzie można podziwiać na pokonkursowej wystawie. Gorąco zapraszamy do samodzielnego przekonania się, jak trudno było podjąć decyzję o zwycięzcach. Nie przedłużając jednak...

Drodzy Czytelnicy, po reinstalacji powracamy z nową możliwością korzystania z systemu powiadamiania SMS. Stwarza to nowy kanał komunikacji między nami. Funkcja pozwala na informowanie Was o ważnych akcjach, zbliżającym się terminie zwrotu książek czy też rozpoczęciu naliczania opłaty za nieterminowy zwrot. Wiadomości otrzymywać będą wszyscy czytelnicy, którzy mają w kartotece wpisany numer telefonu oraz Ci, którzy poprzez dodanie numeru do własnego konta automatycznie zaakceptują niniejszą funkcję. Wierzymy, że ten sposób nowej komunikacji przyczyni się do jeszcze łatwiejszego i przyjemniejszego korzystania z naszych zbiorów.

Czytaj więcej...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ale to nie wszystko!

Mamy do zaoferowania także nowe funkcje jeszcze bardziej aktywnego włączenia się w działalność Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu. Dzięki możliwościom wpisywania - na Waszych bibliotecznych kontach - książkowych recenzji i opinii, możecie od teraz kształtować czytelnicze gusta, podejmować pionierskie (bądź nie) recenzenckie próby oraz dzielić się Waszymi książkowymi oczarowaniami (oraz rozczarowaniami).

Przed dodaniem opinii należy się uprzednio zalogować oraz wybrać nick, którym pragniecie podpisywać swe opinie lub ocenić książkę adekwatną ilością gwiazdek.

Wierzymy, ze zechcecie podjąć tę próbę dobrej rozmowy o książkach, za którymi warto podążać, którym można zaufać, nad którymi trzeba się pochylić.

Czytaj więcej...

 

W związku z remontem nawierzchni drogi dojazdowej i parkingu przy Filii nr 3 - Klimontów, wejście główne do biblioteki zostało zamknięte. W czasie remontu do biblioteki dostaną się Państwo wejściem od ul. Klonowej 12 (wejście główne - portiernia). Za utrudnienia przepraszamy.

Uprzejmie informujemy, że w dn. 17-23 września 2020 książkomat w Zagłębiowskiej Mediatece będzie nieczynny z powodu montażu i instalacji nowego książkomatu w dzielnicy Porąbka. W czwartek 17 września 2020 Czytelnicy będą mieli jedynie możliwość odbioru zamówionych wcześniej do książkomatu zbiorów. Zamawianie przez e-katalog będzie już niemożliwe. Za utrudnienia przepraszamy.