Zdjęcie z Zagłębiowskiej Giełdy WinyliLipcowa Giełda przebiegła pod hasłem "nowości" - zarówno dla organizatorów, jak i uczestników. Po raz pierwszy organizowaliśmy imprezę w wakacje, po raz pierwszy odbyła się ona na świeżym powietrzu i po raz pierwszy została uruchomiona kawiarnia, a właściwie „Niekawiarnia”, w naszej bibliotece :) Atmosfera, jak zawsze, była pełna pozytywnej energii, a dyskusjom o muzyce, muzykach, ulubionych numerach i wydaniach nie było końca. Kupujący mieli naprawdę duży wybór, ponieważ na giełdzie pojawili się wystawcy z całego województwa. Słońce także nas oszczędziło i dotrwaliśmy, a przede wszystkim winyle, w cieniu do końca wydarzenia. Czy impreza w plenerze była dobrym pomysłem? Naszym zdaniem tak. A Waszym?

Zdjęcia z Zagłębiowskiej Giełdy Winyli w lipcu 2020