IMG 20240426 185158W dniu 26 kwietnia 2024 r. w Galerii Zagłębiowskiej Mediateki odbył sie wernisaż wystawy "Oczami śląskich fotografów - MAGIA NATURY". Jest to już kolejna edycja wystawy fotograficznej prezentującej twórczość członków Okręgu Śląskiego Związku Polskich Fotografów Przyrody. Na wystawę składa się 65 wydruków 21 autorów prezentujących głównie polską przyrodę w różnym autorskim ujęciu.  Na prezentowanych zdjęciach widać indywidualne podejścia autorów i ich wrażliwość oraz zainteresowanie poszczególnymi dziedzinami fotografii przyrodniczej. Podczas wernisażu Artur Jurkowski i Michał Piekarski zabrali zebranych w filmową podróż do Doliny Górnej Wisły podczas pokazu filmu pt. „Charakter Doliny Górnej Wisły”. Wystawa potrwa do 29 maja 2024 r.

wystawa_ZPFP wystawa_ZPFP wystawa_ZPFP wystawa_ZPFP