Wiosenny powiew miłości plakat ZMRada Seniorów Miasta Sosnowca oraz Zagłębiowska Mediateka, w czwartek 21 marca 2024 o godz. 17.00 w Auli Zagłębiowskiej Mediateki przy ul. Kościelnej 11 w Sosnowcu, zorganizowały wieczór poetycko-muzyczny „Wiosenny powiew miłości”. W programie spotkania znalazły się: recytacja wierszy seniorów z Akademii Sosnowieckich Poetów oraz występ zespołu wokalnego „Co nam w duszy gra” działającego przy Spółdzielni Mieszkaniowej „Hutnik” w Sosnowcu.

Swoją poezję zaprezentowali: Zofia Cencek, Maria Ćwiklińska, Barbara Marzec, Lila Metryka, Wiesława Michalska, Dorota Nieznanowska-Gawlik, Mariola Wlaźlik, Jolanta Wychowaniec, Maciej Borkowski i Paweł Mędakowski. To był wieczór pełen odkryć, wzruszeń i uroku.

Partnerami wydarzenia byli: Klub „Bakcyl”, Sosnowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa „Hutnik” oraz Związek Nauczycielstwa Polskiego.

Wiosenny powiew miłości  Wiosenny powiew miłości  Wiosenny powiew miłości  Wiosenny powiew miłości

Wszystkich zainteresowanych otrzymywaniem regularnych informacji o ofercie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu zachęcamy do zapisania się do newslettera za pośrednictwem strony www.biblioteka.sosnowiec.pl i śledzenia nas w mediach społecznościowych (Facebook, YouTube, Instagram, Twitter, TikTok).