Wernisaż wystawyZagłębiowska Mediateka zaprasza na doroczną wystawę fotografii członków Stowarzyszenia Miłośników Fotografii w Sosnowcu zatytułowaną „W obliczu”. Wernisaż wystawy odbył się w poniedziałek 5 lutego 2024 o godz. 18.00 w Galerii „Pod Świetlikiem” Zagłębiowskiej Mediateki przy ul. Kościelnej 11 w Sosnowcu. Wstęp wolny. Wystawa będzie prezentowana do 27 lutego 2024 w godzinach otwarcia Zagłębiowskiej Mediateki.

 Wernisaż wystawy  Wernisaż wystawy  Wernisaż wystawy  Wernisaż wystawy
 Wernisaż wystawy  Wernisaż wystawy  Wernisaż wystawy  Wernisaż wystawy

 

 

 

 

 

Michał Kusiak o wystawie „W obliczu”:

„Zapraszamy serdecznie do obejrzenia wystawy fotografii zatytułowanej „W obliczu...”, którą przygotowali członkowie Stowarzyszenia Miłośników Fotografii w Sosnowcu. Ta wyjątkowa ekspozycja jest rezultatem pleneru fotograficznego, który miał miejsce w zeszłym roku w malowniczym Obrazowie niedaleko Sandomierza.

W trakcie tego inspirującego pleneru uczestnicy podjęli wyzwanie stworzenia prac skupionych wokół tematu „W obliczu...”. Przebywając w otoczeniu takich miejsc jak Sandomierz, Opatów czy majestatyczne ruiny zamku Krzyżtopór, artyści szukali inspiracji zarówno w pięknie natury, jak i w formach architektonicznych.

Wystawa oferuje niezwykłą podróż poprzez wyzwania, z którymi zmierzyli się artyści, eksplorując unikalne przestrzenie i pejzaże. Ukazuje, jak doskonale potrafili oni uchwycić atmosferę różnorodnych miejsc. Zapraszamy wszystkich miłośników sztuki fotografii do zanurzenia się w fascynującym świecie wyobraźni i talentu, który odkryjecie podczas naszej wystawy”.

 

Wszystkich zainteresowanych otrzymywaniem regularnych informacji o ofercie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu zachęcamy do zapisania się do newslettera za pośrednictwem strony www.biblioteka.sosnowiec.pl i śledzenia nas w mediach społecznościowych (Facebook, YouTube, Instagram, Twitter, TikTok).