407175188 901483651061256 3012388097285488948 nGrudzień to czas, kiedy naprawdę dużo się dzieje. Jest to czas przedświątecznych przygotowań, kupowania prezentów oraz dekorowania domów. Jest to również czas, kiedy można odwiedzać świąteczne jarmarki, organizowane w wielu miastach. Można na nich zakupić świąteczne dekoracje oraz skosztować świątecznych smakołyków. W trakcie warsztatów plastycznych, dzieci mogą również wykonać własnoręcznie dekoracje i świąteczne upominki. W tegorocznym sosnowieckim jarmarku bożonarodzeniowym w prowadzenie takich warsztatów włączyła się również nasza biblioteka. Dzieci i młodzież, a nawet dorośli, mogli z naszą pomocą wykonać filcowe choinki, zawieszki na choinkę, gipsowe figurki, opaski renifera oraz świąteczne kartki. Efekty pracy naszych bibliotecznych elfów oraz dzieci, prezentujemy na poniższych zdjęciach.

jarmark jarmark jarmark jarmark
jarmark