Zagłębiowski Czwartek i Włodzimierz Mazur Za nami kolejny Zagłębiowski Czwartek! Tym razem poświęcony był pamięci legendarnego piłkarza Zagłębia Sosnowiec, Włodzimierza Mazura. Było interesująco i wzruszająco, w prelekcji uczestniczyła bowiem rodzina Włodzimierza Mazura, która - razem z honorowym prezesem klubu Leszkiem Baczyńskim - udostępniła nam materiały na okolicznościową wystawę. Wystawę można oglądać w Pasażu Zagłębiowskiej Mediateki (ul. Kościelna 11) do końca stycznia, w godzinach otwarcia placówki.

Zagłębiowski Czwartek i Włodzimierz Mazur  Zagłębiowski Czwartek i Włodzimierz Mazur  Zagłębiowski Czwartek i Włodzimierz Mazur  Zagłębiowski Czwartek i Włodzimierz Mazur