Marcel MossMiejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu miała przyjemność zaprosić na spotkanie autorskie z Marcelem Mossem, promujące jego najnowszą książkę zatytułowaną „99 ofiar Tytusa Mayera”. Spotkanie, które poprowadziła Magdalena Boczkowska, odbyło się we wtorek 12 grudnia 2023 w Auli Zagłębiowskiej Mediateki przy ul. Kościelnej 11. Po spotkaniu można było nabyć książki Autora i zdobyć cenną dedykację.

Marcel Moss  Marcel Moss  Marcel Moss  Marcel Moss
 Marcel Moss

Marcel Moss to pseudonim literacki polskiego pisarza powieści kryminalnych i tzw. „thrillerów z przesłaniem”. W swoich książkach autor porusza aktualne, ważne problemy współczesnego życia – obecność w Internecie, wirtualne relacje, brak prywatności, hejt, stalking, przemoc, prześladowanie przez rówieśników. W 2019 roku Moss zadebiutował thrillerem Nie odpisuj”, który jest pierwszą częścią tzw. „Trylogii hejterskiej”, czyli cyklu kryminałów, których akcja osnuta jest wokół wątków związanych ze zjawiskiem przemocy i internetowego hejtu. Prywatnie prowadzi facebookowy profil „Zwierzenie – Marcel Moss”, na którym każdy, kto chce podzielić się swoją historią, może anonimowo napisać o tym, co go nurtuje.

Publikacje (wybór):

• Nie odpisuj (2019)
  • Nie patrz (2020)
  • Nie krzycz (2020)
  • Mroczne sekrety (2021)
  • Idealna para (2021)
  • Mój ostatni miesiąc (2022)
  • Nasz pierwszy rok (2022)
  • seria Liceum Freuda: Nie wiesz wszystkiego / Wszyscy muszą zginąć / Nie wiesz nic / Nie wiesz dlaczego / Już nikt mnie nie skrzywdzi (2020-2023)
  • 99 ofiar Tytusa Mayera (2023)

Wszystkich zainteresowanych otrzymywaniem regularnych informacji o ofercie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu zachęcamy do zapisania się do newslettera za pośrednictwem strony www.biblioteka.sosnowiec.pl i śledzenia nas w mediach społecznościowych (Facebook, YouTube, Instagram, Twitter, TikTok).