Konferencja edukacyjna Inspir@cje 202323 września 2023 bibliotekarki koordynujące STEM Kindlotekę w Zagłębiowskiej Mediatece gościły na konferencji edukacyjnej Inspir@cje 2023 w Warszawie. Była to okazja, by móc opowiedzieć o kindletkowych działaniach, nauce kodowania oraz współpracy z uczniami i szkołami. Także o tym, jak metoda STEM pomaga w prowadzeniu zajęć bibliotecznych i wspiera promocję czytelnictwa. Dziękujemy stowarzyszeniu Cyfrowy Dialog @cyfrowydialog i jego przedstawicielkom za pomoc i możliwość zaprezentowania naszych działań. Była to naprawdę inspirująca konferencja!

Konferencja edukacyjna Inspir@cje 2023  Konferencja edukacyjna Inspir@cje 2023  Konferencja edukacyjna Inspir@cje 2023  Konferencja edukacyjna Inspir@cje 2023