Bruce Lee wkracza do akcji!W czwartek 10 sierpnia 2023 przed głównym wejściem Zagłębiowskiej Mediateki (ul. Kościelna 11 w Sosnowcu), odbył się zapierający dech w piersiach pokaz umiejętności sportowców z Sosnowieckiego Klubu Karate (układy walk i łamanie desek), który zwalił z nóg wszystkich uczestników. O 18.00 w Auli odbył się natomiast darmowy seans najpopularniejszego filmu mistrza Bruce’a Lee w reżyserii Roberta Clouse'a! Przenieśliśmy się na wyspę pełną tajemnic i niebezpieczeństw, gdzie pod przykrywką wielkiego turnieju sztuk walki kryły się nielegalne interesy.

Bruce Lee wkracza do akcji!  Bruce Lee wkracza do akcji!  Bruce Lee wkracza do akcji!  Bruce Lee wkracza do akcji!
 Bruce Lee wkracza do akcji!

Wszystkich zainteresowanych otrzymywaniem regularnych informacji o ofercie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu zachęcamy do zapisania się do newslettera za pośrednictwem strony www.biblioteka.sosnowiec.pl i śledzenia nas w mediach społecznościowych (Facebook, YouTube, Instagram, Twitter, TikTok).