Andrzej KwiecieńMiejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu we wtorek 27 czerwca 2023 miała przyjemność zorganizować spotkanie autorskie z Andrzejem Kwietniem - autorem opowiadań i powieści fantastycznych. Rozmowę w Auli Zagłębiowskiej Mediateki przy ul. Kościelnej 11 w Sosnowcu, poprowadziła Agnieszka Włoka. Uczestnicy spotkania mieli możliwość zakupu książek Autora i zdobycia cennego autografu.

Andrzej Kwiecień  Andrzej Kwiecień  Andrzej Kwiecień  Andrzej Kwiecień
 Andrzej Kwiecień  Andrzej Kwiecień  Andrzej Kwiecień

Andrzej Kwiecień - rocznik 1985, urodzony trzynastego w piątek – co miało raczej pozytywny wpływ na jego losy. Absolwent Wydziału Wiertnictwa Nafty i Gazu Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Prawie dekadę przepracował w firmach naftowych, z czego przynajmniej połowę tego czasu spędził, oglądając świat z pokładu platform wiertniczych. Obecnie zarządza firmą software’ową. Fan technologii, komiksów, pasjonat systemów walki, strzelectwa i nurkowania. Gdyby mógł, nie wychodziłby z lasów i nie schodził z gór, ale niestety słabo tam z internetem. Debiutował w grudniu 2022 roku na łamach „Nowej Fantastyki” cyberpunkowym opowiadaniem „Chrzest. Neonoirowy „Metamorf” to jego pierwsza powieść.

Wszystkich zainteresowanych otrzymywaniem regularnych informacji o ofercie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu zachęcamy do zapisania się do newslettera za pośrednictwem strony www.biblioteka.sosnowiec.pl i śledzenia nas w mediach społecznościowych (Facebook, YouTube, Instagram, Twitter, TikTok).