Spotkanie autorskie z Catherine Reiss Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu miała przyjemność zorganizować w piątek 23 czerwca 2023 spotkanie autorskie z Catherine Reiss - autorką thrillerów psychologicznych: “Fetor”, “Pokój już na ciebie czeka” i “Farma złych dusz”. Rozmowę w Auli Zagłębiowskiej Mediateki przy ul. Kościelnej 11 w Sosnowcu, poprowadziła Magdalena Boczkowska.

Spotkanie autorskie z Catherine Reiss  Spotkanie autorskie z Catherine Reiss  Spotkanie autorskie z Catherine Reiss  Spotkanie autorskie z Catherine Reiss
 Spotkanie autorskie z Catherine Reiss  Spotkanie autorskie z Catherine Reiss

Catherine Reiss - polska autorka thrillerów psychologicznych pochodząca z Kozienic. Z wykształcenia psycholog. Ważne są dla niej zagadnienia zdrowia psychicznego, wspieranie go i kultywowanie tolerancji dla osób chorych. Poprzez swoją twórczość stara się nakłonić do głębszych refleksji dotyczących kondycji dzisiejszego świata, a także istotnych z jej punktu widzenia problemów społecznych oraz psychologicznych.

Zadebiutowała w czerwcu 2022 roku thrillerem psychologicznym „Fetor”, który przez czytelników został określony mianem „przerażającego studium ludzkiej samotności". Książka była nominowana w kategorii “Debiut roku” w rankingu Opowiemci oraz zgłoszona do 16. Nagrody Literackiej m.st. Warszawy. 22 lutego 2023 swoją premierę miała druga powieść autorki „Pokój już na ciebie czeka”, a w kwietniu tego roku ukazała się kontynuacja jej debiutu „Farma złych dusz”.

W wolnym czasie Autorka w pełni angażuje się w kontakt z czytelnikiem, poprzez swoje autorskie media społecznościowe:
www.facebook.com/Catherine-Reiss-strona-autorska-104598245448844

Wszystkich zainteresowanych otrzymywaniem regularnych informacji o ofercie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu zachęcamy do zapisania się do newslettera za pośrednictwem strony www.biblioteka.sosnowiec.pl i śledzenia nas w mediach społecznościowych (Facebook, YouTube, Instagram, Twitter, TikTok).