Szkolimy się! - Kindloteki STEM22 maja 2023 w Stacji Biblioteka MBP w Rudzie Śląskiej odbyło się stacjonarne spotkanie koordynatorów Kindlotek STEM z województwa śląskiego. W szkoleniu prowadzonym przez Iwonę Brzózkę-Złotnicką, prezeskę Stowarzyszenia Cyfrowy Dialog oraz Barbarę Krywoszejew, wiceprezeskę, uczestniczyły bibliotekarki odpowiedzialne za Kindlotekę w Zagłębiowskiej Mediatece. Na spotkaniu byli obecni również przedstawiciele firmy Amazon, fundatora Kindlotek. Warsztaty upłynęły na wspólnym majsterkowaniu i testowaniu oraz wymianie dobrych praktyk. Na zakończenie spotkania każda z Kindlotek otrzymała wiele gadżetów przydatnych do zajęć oraz zestawy Makey Makey. Zdobytą wiedzę i otrzymane prezenty z pewnością będziemy wykorzystywać podczas cotygodniowych, programistycznych zajęć dla dzieci i młodzieży, na które serdecznie zapraszamy!

Szkolimy się! - Kindloteki STEM  Szkolimy się! - Kindloteki STEM  Szkolimy się! - Kindloteki STEM  Szkolimy się! - Kindloteki STEM
 Szkolimy się! - Kindloteki STEM