Spotkanie „Jaka jesteś kobieto?” Rada Seniorów Miasta Sosnowca zaprosiła we wtorek 14 marca 2023, do Auli Zagłębiowskiej Mediateki przy ul. Kościelnej 11 w Sosnowcu, na spotkanie poetycko-muzyczne „Jaka jesteś kobieto?”. Swoją twórczość prezentowali seniorzy. Oprawa muzyczna: zespół wokalny „Co nam w duszy gra”, działający w Klubie Bakcyl przy Spółdzielni Mieszkaniowej "Hutnik".

Spotkanie „Jaka jesteś kobieto?”  Spotkanie „Jaka jesteś kobieto?”  Spotkanie „Jaka jesteś kobieto?”  Spotkanie „Jaka jesteś kobieto?”

Wszystkich zainteresowanych otrzymywaniem regularnych informacji o ofercie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu zachęcamy do zapisania się do newslettera za pośrednictwem strony www.biblioteka.sosnowiec.pl i śledzenia nas w mediach społecznościowych (Facebook, YouTube, Instagram, Twitter, TikTok).