Pshemsky - midisaż wystawyMidisaż wystawy fotografii „Pshemsky - proza życia” odbył się w piątek 20 stycznia 2023 w Galerii Zagłębiowskiej Mediateki przy ul. Kościelnej 11. Wystawa udostępniana będzie w Galerii Zagłębiowskiej Mediateki w terminie 9.01–25.02.2023 - przed i w trakcie wszystkich wydarzeń kulturalnych odbywających się w Auli. Osoby zainteresowane przyjrzeniem się z bliska prezentowanym pracom w godzinach otwarcia Mediateki, ale nie podczas imprez kulturalnych, proszone są o wcześniejszy kontakt z Informatorium Zagłębiowskiej Mediateki lub o zwrócenie się po pomoc w szatni.

Pshemsky - midisaż wystawy  Pshemsky - midisaż wystawy  Pshemsky - midisaż wystawy  Pshemsky - midisaż wystawy

Pshemsky o sobie:

Jestem samoukiem w świecie fotografii. W roku 2019 odkryłem aparat i moją artystyczną duszę. Otaczający świat, czy też prozę życia, widzę w tonacji czarno-białej.

Tak czuję fotografię. Tak ją Państwu przedstawiam. Towarzyszy mi motto: „Życie czasem tworzy banały, które tworzą piękno. Czasem.”