Adam Bodnar w SosnowcuW piątek 9 grudnia 2022 odbyło się spotkanie z Adamem Bodnarem - niekwestionowanym autorytetem w dziedzinie praworządności, obrońcą praw człowieka i autorem prawdziwie prospołecznych działań. Spotkanie było ostatnią częścią projektu Fundacji Nie Będziesz Szła Sama pt. "SPOTKANIA OKOłoLITERACKIE", któremu partnerowała Zagłębiowska Mediateka. Dziękujemy Państwu za obecność.

Adam Bodnar w Sosnowcu  Adam Bodnar w Sosnowcu  Adam Bodnar w Sosnowcu  Adam Bodnar w Sosnowcu
 Adam Bodnar w Sosnowcu  Adam Bodnar w Sosnowcu  Adam Bodnar w Sosnowcu

Od Organizatora - Fundacji Nie Będziesz Szła Sama:

Cykl SPOTKAŃ OKOłoLITERACKICH miał na celu podniesienie świadomości kulturowej w społeczeństwie. Podniesienie debaty o tym, jak kultura i sztuka, szczególnie literatura popularna, motywuje działania prodemokratyczne w jednostkach. Postawiliśmy na otwartą formę rozmowy, abyście to Wy mieli szansę zabrać głos, wypowiedzieć się, zapytać o to, co dla Was ważne i nurtujące. Nasi goście nie obawiali się trudnych pytań!