Marcin Meller w Sosnowcu! We wtorek 8 listopada 2022 w Zagłębiowskiej Mediatece odbyło się spotkanie z Marcinem Mellerem - historykiem, bezkompromisowym dziennikarzem, reporterem, felietonistą i prezenterem telewizyjnym, autorem książek reportażowych oraz powieści „Czerwona ziemia”. Spotkanie zostało zorganizowane przez Fundację Nie Będziesz Szła Sama, w ramach cyklu „SPOTKANIA OKOłoLITERACKIE”, któremu partneruje Zagłębiowska Mediateka.

Marcin Meller w Sosnowcu!  Marcin Meller w Sosnowcu!  Marcin Meller w Sosnowcu!  Marcin Meller w Sosnowcu!
 Marcin Meller w Sosnowcu!  Marcin Meller w Sosnowcu!

Od Organizatora - Fundacji Nie Będziesz Szła Sama:

Cykl SPOTKAŃ OKOłoLITERACKICH ma na celu podniesienie świadomości kulturowej w społeczeństwie. Podniesienie debaty o tym, jak kultura i sztuka, szczególnie literatura popularna, motywuje działania prodemokratyczne w jednostkach. Stawiamy na otwartą formę rozmowy, chcemy, abyście to Wy mieli szansę zabrać głos, wypowiedzieć się, zapytać o to, co dla Was ważne i nurtujące. Nasi goście nie obawiają się trudnych pytań!

Następne spotkania:

• Michał Rusinek - 28.11