Spotkanie z Przemysławem Żarskim Zagłębiowska Mediateka miała przyjemność zorganizować spotkanie z autorem bestsellerowych kryminałów, pochodzącym z Sosnowca, Przemysławem Żarskim. Spotkanie odbyło się w piątek 16 września w Auli Zagłębiowskiej Mediateki (u. Kościelna 11). Partnerem wydarzenia była Studencka Księgarnia Językowa z Sosnowca. Rozmowę poprowadziła Magdalena Boczkowska. Podczas spotkania można było zakupić książki Przemysława Żarskiego i zdobyć bezcenny autograf.

Spotkanie z Przemysławem Żarskim  Spotkanie z Przemysławem Żarskim  Spotkanie z Przemysławem Żarskim  Spotkanie z Przemysławem Żarskim

Przemysław Żarski (ur. 1982). Autor poczytnych kryminałów. Absolwent Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Dziennikarz i specjalista ds. marketingu. Miłośnik rockowych brzmień, górskich szlaków i koszykówki. Laureat Nagrody Kryminalna Piła - dla Najlepszej Polskiej Powieści Kryminalnej 2020. Sosnowiczanin, który Sosnowiec właśnie czyni tłem dla niektórych swych powieści.

Publikacje:

• Umwelt (2018)
  • Ślad (2020)
  • Blizna (2020)
  • Cierń (2021)
  • Gabinet Luster (2022)

Wszystkich zainteresowanych otrzymywaniem regularnych informacji o ofercie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu zachęcamy do zapisania się do newslettera za pośrednictwem strony www.biblioteka.sosnowiec.pl i śledzenia nas w mediach społecznościowych (Facebook, YouTube, Instagram, Twitter, TikTok).