Październik na WalcowniW październiku sporo się działo w Filii nr 5 - Walcownia (ul. M. Maliny 39). Odbyły się kolejne zajęcia z bajkoterapii i sensoplastyki, gdzie dzieci wysłuchały bajki autorstwa Eweliny Rajcy, do której za pomocą balonów malowały domek w lesie i nie tylko... Biblioteka w swoich progach gościła przedszkolaki z Przedszkola nr 54 w Sosnowcu. Podczas lekcji uczestnicy poznali zasady korzystania z biblioteki, sprawdzili swoją wiedzę ze znajomości bajek i baśni, dowiedzieli się jak należy traktować książki oraz samodzielnie stworzyli kolorowe zakładki. A podczas swoich cotygodniowych wizyt seniorzy z DPS-u oddawali się malowaniu gipsowych odlewów przy słodkim ciastku i pysznej kawie.

Październik na Walcowni  Październik na Walcowni  Październik na Walcowni  Październik na Walcowni
 Październik na Walcowni  Październik na Walcowni