W Filii nr 19W ramach akcji Cała Polska czyta dzieciom Filia nr 19 zawitała do Przedszkola Miejskiego nr 11 w Milowicach. Szczególnie zadowolone z czytanych bajek były dzieci z grupy Wiewiórki - i to nic dziwnego, bo w ramach jesiennej lektury została wybrana książeczka pt. "Wiewiórki, które nie chciały się dzielić''. Przygody wiewiórek - jednej porządnej i systematycznej, a drugiej roztrzepanej i lekkomyślnej - poznały również Jeżyki. Z kolei Liski i Zajączki wysłuchały bajki o "Wilku, który się zgubił''. Przy okazji, dzieci dowiedziały się, że morsy potrafią... gwizdać!

"Wiewiórki, które nie chciały się dzielić'' możecie wypożyczyć oczywiście w Filii nr 19, lecz także w Filiach nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 20 oraz w Bibliotece Tajemniczy Ogród, Bibliotece Młodzieżowej i w Zagłębiowskiej Mediatece. A "Wilka, który się zgubił'' możecie wypożyczyć w Filii nr 19 i w Filiach nr 1, 2, 4, 5, 7, 14, 15, 17 oraz w Bibliotece Tajemniczy Ogród, Bibliotece Młodzieżowej i w Mediatece.

Ale to nie wszystko...

Jak co roku serdecznie zapraszamy na Tydzień Grozy w Filii nr 19 - Milowice! Tym razem bibliotekę udekorował Firlej (stąd pająki, a Firlej uwielbia pająki). On też wybrał książeczki do Grrroźnej Wystawki i samodzielnie zapakował Zaskakujące Paczuszki do wypożyczenia przez starsze dzieci. Nie mogło zabraknąć Mrocznej Słodyczy w postaci pysznych, udekorowanych (również przez naszego Firlejka) lizaków.

Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów opowieści z dreszczykiem! Nie zawiedziecie się ;)

W Filii nr 19  W Filii nr 19  W Filii nr 19  W Filii nr 19
 W Filii nr 19  W Filii nr 19  W Filii nr 19