Październik na WalcowniMamy początek października, a w Filii nr 5 - Walcownia (ul. Maliny 39) odbyło się kilka bardzo ciekawych spotkań. Placówkę odwiedziła grupa "Motylki" z Przedszkola nr 14, która stworzyła jesienne jeże. Podczas trwania kolejnej edycji Sosnowieckiej Jesieni Teatralnej, w warsztatach literacko-plastycznych wzięła udział klasa III a ze Szkoły Podstawowej nr 20, która stworzyła scenografię do książki Holly Webb z serii "Zaopiekuj się mną" pt.: "Dom dla Moli". W każdy wtorek swój czas w bibliotece spędzają mieszkańcy DPS-u, którzy relaksują się przy kawie z kredkami i mandalami do kolorowania.

Odbyło się również pierwsze spotkanie cyklicznych zajęć z bajkoterapii i sensoplastyki z udziałem Pani Eweliny Rajcy ze Szkoły Podstawowej nr 20, która czytała dzieciakom bajkę o "Ciepłym i puchatym oraz zimnym i kolczastym". Dzieci do bajki stworzyły pracę wspólną z dobrymi i złymi uczynkami, a także każde samodzielnie malowało swój świecznik, który w jesienne wieczory może ogrzać ciepłem swojego płomienia. A już 20 października 2021 o godz. 16:00 zapraszamy na kolejne spotkanie! Natomiast 14 października 2021 o godz. 14:00 zapraszamy na spotkanie "Seniora z pasją" i oczywiście w każdy piątek od 15:30 do "Klubu seniora - Kreatywnie przy kawie".

Październik na Walcowni  Październik na Walcowni  Październik na Walcowni  Październik na Walcowni
 Październik na Walcowni