T. Benisiewicz i M. Bieniek w Filii nr 156 października 2021 w Filii nr 15 - Mec odbyły się dwa interesujące wydarzenia kulturalne. Pierwszym był wernisaż wystawy "Gasimy światło" Tomasza Benisiewicza. Artysta pochodzący z Katowic swój cykl obrazów poświęcił zmianom jakie zachodzą w krajobrazie Górnego Śląska. Ekspozycję można oglądać do 30 października 2021 w godzinach otwarcia biblioteki. Drugim niezwykle ciekawym gościem był podróżnik Mieczysław Bieniek Hajer, który z wielką pasją opowiadał o swoich niesamowitych wyprawach. Nasz prelegent zabrał nas w inspirującą podróż po Azji i Ameryce Południowej, okraszoną wspaniałymi zdjęciami.

T. Benisiewicz i M. Bieniek w Filii nr 15  T. Benisiewicz i M. Bieniek w Filii nr 15  T. Benisiewicz i M. Bieniek w Filii nr 15  T. Benisiewicz i M. Bieniek w Filii nr 15