1

Jesień... dni coraz krótsze, a wieczory coraz dłuższe, dlatego serdecznie zapraszamy do Filii nr 5 - Walcownia (ul. M. Maliny 39) po lektury na długie jesienne wieczory, które idealnie się sprawdzą pod kocykiem i z kubkiem gorącej herbaty.

Pani Jesień, która zawitała do biblioteki chciała również zaprosić do zabawy dzieciaki, te które potrafią czytać same oraz te które robią to z pomocą rodziców. Do kolorowej sukienki Jesieni przyczepiły się listki, które skrywają litery alfabetu, a cała zabawa polega na tym, aby wylosować jeden listek, gdzie literka na odwrocie będzie pierwszą literą tytułu książki, którą dziecko będzie mogło wybrać. Liczymy na aktywny udział i dobrą zabawę przy lekturze. Akcja potrwa do końca października. Serdecznie zapraszamy!

W ramach "Kawiarenki srebrnego włosa" w każdy poniedziałek bibliotekę odwiedzają również mieszkańcy DPS-u. Podczas ostatniego spotkania spędziliśmy czas przy pysznej kawie, rozmawiając i relaksując się przy kolorowaniu mandali, które teraz można podziwiać na wystawie w naszej filii. Jeżeli ktoś miałby ochotę zmierzyć się z tą sztuką i sam
stworzyć kolorowe dzieło, to Walcownia czeka z otwartymi "ramionami".

Jesien_F5 Jesien_F5 Jesien_F5 Jesien_F5