Wernisaż wystawy Podróże Artysta jest zawsze podróżnikiem. Przemierza on krainę swojej wyobraźni od tematu po ostateczną formę, która również wyrusza w drogę, by dotrzeć do odbiorcy. Twórczość zatem jest jedną wielką podróżą, w którą artysta zabiera również nas, niczym kompanów wyprawy, za pomocą swoich obrazów, rzeźb czy rysunków. Dla nas, jako odbiorców, jest to wędrówka przez treść dzieła i jego walory artystyczne, ale też możliwość wniknięćia w duszę artysty. On nam na to pozwala. To bardzo intymne doznanie. Patrzymy i poznajemy, doznajemy, wyobrażamy sobie, czujemy. Każda podróż przynosi nam nowe doświadczenia, które nas rozwijają i kształtują. Sztuka ma tę moc! Zapraszamy Państwa do zwiedzania naszej wystawy i wnikania w strukturę tej drogi.

Serdecznie zapraszamy do oglądania wystawy w Filii nr 15 - Mec (ul. S. Kisielewskiego 9a) w godzinach otwarcia placówki.

Wystawa Podróże  Wystawa Podróże  Wystawa Podróże  Wystawa Podróże