Wystawki w Filii nr 11Choć Walentynki są już za nami, to w bibliotece w Ostrowach Górniczych na nowo zrobiło się romantycznie. Dzieci z Ogniska Pracy Pozaszkolnej nr 2 w Sosnowcu postanowiły pochwalić się swoimi pracami walentynkowymi. Najpierw oczywiście prace wzięły udział w konkursie plastycznym, a teraz można je obejrzeć w bibliotece, z którą to Ognisko Pracy Pozaszkolnej owocnie współpracuje.

Do obejrzenia w placówce jest także inna pokonkursowa wystawa prac artystycznych dzieci, pt. "Dzień Górnika". Przypominamy, że święto górników obchodzone jest zawsze 4 grudnia. Ilustracje wykonane przez dzieci pokazują jak wygląda praca pod ziemią, nawiązują do tradycji i legend związanych z górnictwem. Wystawki można obejrzeć w godzinach otwarcia Filii nr 11 przy ul. K.I. Gałczyńskiego 38. Zapraszamy!

Zdjęcia dziecięcych prac plastycznych w Filii nr 11  Zdjęcia dziecięcych prac plastycznych w Filii nr 11