Zdjęcie z wystawy w Filii nr 13Wystawa zorganizowana w Filii nr 13 - Maczki jest wynikiem projektu „Tysiąc ziaren w jednej główce – maczkowskie warsztaty etnobotaniczne", którego autorką i realizatorką jest Sara Janiga, a głównym partnerem Joanna Żurek - Dyrektor ZSO nr 11 w Sosnowcu.

Projekt otrzymał dofinansowanie w Programie „Dotacje na edukacje / Inicjatywy” realizowanym w ramach projektu „Bardzo Młoda Kultura - województwo śląskie” dofinansowanego przez Narodowe Centrum Kultury w ramach Programu „Bardzo Młoda Kultura 2019-2021”. Współorganizatorem projektu jest Instytut Myśli Polskiej im. Wojciecha Korfantego w Katowicach. Partnerem jest również Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu - Filia nr 13 - Maczki.

Zdjęcia z wystawy w Filii nr 13  Zdjęcia z wystawy w Filii nr 13  Zdjęcia z wystawy w Filii nr 13  Zdjęcia z wystawy w Filii nr 13
 Zdjęcia z wystawy w Filii nr 13