Zdjęcie książek z Budżetu Obywatelskiego

Biblioteka Młodzieżowa

Drodzy Czytelnicy serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i pełne wsparcie podczas głosowania na nasz projekt. Dzięki Wam nasza Biblioteka wzbogaciła się o szereg nowości wydawniczych (361 woluminów), nie tylko z zakresu literatury beletrystycznej, ale także popularnonaukowej. Zapraszamy do naszej Książnicy i życzymy przyjemnych chwil spędzonych z lekturą.

Książki z Budżetu Obywatelskiego - Biblioteka Młodzieżowa

Filia nr 3

Budżet Obywatelski, to jedna z inicjatyw, dzieki której widzimy, jak wielką sympatią i zaufaniem Państo nas obdarzają. W tym roku jesteśmy wyjątkowo wdzięczne. Nasz projekt spotkał się z ogromną akceptacją, dzięki czemu dojście i dojazd do Biblioteki będą nareszcie bezpieczne dla każdego, przy budynku zostaną wyznaczone miejsca parkingowe, śmietniki znajdą "schronienie" pod wiatą, a dla Państwa i dla nas zakupiono ponad 230 książek, jakże elegancki i pomocny wózek biblioteczny oraz zaciemniające rolety do placówki. Raz jeszcze bardzo dziękujemy i zachęcamy do głosowania na nas w tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego.

Filia nr 4

Książki z Budżetu Obywatelskiego za rok 2019 już czekają na naszych Czytelników :-) A jest w czym wybierać. Zakupiono 254 książki za 5 tys. złotych. Wśród nich znalazły się tytuły dla dorosłych i dla dzieci. Uzupełniono nasz księgozbiór o wiele pozycji z literatury pięknej oraz popularnonaukowej. Dzieci na pewno ucieszą się z mnóstwa tytułów książek z serii Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai, bo przeczytały już wszystkie jakie są dostępne w naszej filii. Zapraszamy do biblioteki przy ul. Zamkowej 9.

Książki w Filii nr 4 - foto  Książki w Filii nr 4 - foto

Filia nr 6

Drodzy Czytelnicy Filii nr 6 - Niwka - te stosy pięknych, nowych i pachnących książek to Wasza zasługa. W ubiegłorocznym Budżecie Obywatelskim wzięliście aktywny udział w głosowaniu na nasz wniosek i oto skutek - 325 książek, które właśnie do nas dotarły. Serdecznie Wam dziękujemy i mamy nadzieję, że w tegorocznym Budżecie Obywatelskim, również będziemy mogli na Was liczyć. A tymczasem - zapraszamy po książki!

Zdjęcia książek z Budżetu ObywatelskiegoZdjęcia książek z Budżetu ObywatelskiegoZdjęcia książek z Budżetu Obywatelskiego

Filia nr 11

Drodzy Czytelnicy Filii nr 11 - Ostrowy Górnicze, to dzięki Wam nasza biblioteka otrzymała książki zakupione w ramach Budżetu Obywatelskiego. Tym razem nasz księgozbiór wzbogacił się o 254 nowe książki - dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Serdecznie Wam dziękujemy i zapraszamy do biblioteki.

Zdjęcia książek z Budżetu Obywatelskiego - Filia nr 11  Zdjęcia książek z Budżetu Obywatelskiego - Filia nr 11  Zdjęcia książek z Budżetu Obywatelskiego - Filia nr 11

Filia nr 13

Drodzy Czytelnicy Filii nr 13 - Maczki, to dzięki Wam nasza biblioteka otrzymała książki zakupione w ramach Budżetu Obywatelskiego. Tym razem nasz księgozbiór wzbogacił się o 209 nowych książek - dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Serdecznie Wam dziękujemy i zapraszamy do biblioteki.

IMG 20200710 140918 IMG 20200710 140933IMG 20200710 140924