Zdjęcie z lekcji bibliotecznych w Filii nr 2W Filii nr 2 gościliśmy uczniów Szkoły Podstawowej nr 45. Siódmoklasiści wzięli udział w lekcji regionalnej, obejrzeli prezentację o naszym mieście, a następnie wykonywali zadania na mapie miasta. Piątoklasiści uczestniczyli w lekcji dotyczącej zasad savoir-vivre. Poznali zasady obowiązujące każdego kulturalnego człowieka w różnych okolicznościach. Na zakończenie zajęć uczniowie wyklejali zasady dobrego wychowania na drzewie dobrych manier.

Zdjęcia z lekcji bibliotecznych w Filii nr 2  Zdjęcia z lekcji bibliotecznych w Filii nr 2  Zdjęcia z lekcji bibliotecznych w Filii nr 2  Zdjęcia z lekcji bibliotecznych w Filii nr 2