Czerwiec w Filii nr 6Czerwiec w Filii nr 6 - Niwka to przede wszystkim spotkania z dziećmi i młodzieżą. Na zaproszenie Szkoły Podstawowej nr 29 nasza placówka miała przyjemność wziąć udział w festynie rodzinnym pod hasłem „W oczekiwaniu na lato”. Przedszkole Miejskie nr 20 przygotowało niezwykły spektakl „Zaczarowanym pociągiem w świat bajek”, które miałyśmy przyjemność obejrzeć. Oczywiście nie mogło obejść się bez spotkań z naszymi zaprzyjaźnionymi przedszkolakami, dla których przygotowałyśmy atrakcyjne zajęcia. Natomiast uczniowie kl VIIA Szkoły Podstawowej nr 29 wzięli udział w lekcji bibliotecznej przybliżającej im zasady korzystania z e-katalogu i zapoznali się z bogatą ofertą kulturalną MBP w Sosnowcu. Na koniec pozostaje nam tylko życzyć wszystkim udanego wypoczynku i zaprosić na wakacyjne zajęcia w Filii nr 6.

Czerwiec w Filii nr 6  Czerwiec w Filii nr 6  Czerwiec w Filii nr 6  Czerwiec w Filii nr 6
 Czerwiec w Filii nr 6