Czerwcowe atrakcjeW czerwcu gościła w naszej placówce klasa Ia na zajęciach poświęconych bezpiecznym wakacjom. Uczniowie dowiedzieli się wielu ciekawych rzeczy - co zabrać ze sobą na wakacyjne podróże, jak bezpiecznie spędzać wypoczynek w górach, nad morzem czy u babci na wsi, a także co zrobić w sytuacjach zagrożenia czy zagubienia się w tłumie. Grupa była u nas po raz pierwszy, dlatego nie mogło zabraknąć zwiedzania bibliotecznych labiryntów z książkami oraz upominków w formie kolorowanki. Odwiedziłyśmy zaprzyjaźnione Przedszkola Miejskie nr 38 oraz nr 59 by zabawnymi bajkami umilić maluchom pobyt w Przedszkolu. Nasi czytelnicy - mali i duzi - mogli podziwiać kolorowe i starannie wykonane prace klasy Ic  ze Szkoły Podstawowej nr 9, którzy przygotowali wystawkę „Nasze kochane dinozaury”.

Czerwcowe atrakcje  Czerwcowe atrakcje  Czerwcowe atrakcje  Czerwcowe atrakcje