Wróżkowanie„Wróżkowanie" to historia pewnego lata w wypełnionym magicznym pyłkiem lesie - to sceny, których nigdy nie było dane oglądać śmiertelnikom. To wspomnienia uchwycone w locie i przyprószone nieskrępowaną radością lata w pełni. Zapraszam do zanurzenia się w akwarelowym świecie czarów i beztroski, spędźmy to lato razem w krainie wróżek. Razem obejrzymy cuda ukryte w koronach drzew i na dnie jeziora, doświadczymy wieczornego pikniku na łące i spaceru ze świetlikami o zmierzchu. Poznamy magiczne stworzenia, i będziemy kąpać się w blasku gwiazd. Magiczny, leśny zagajnik otworzy swoje podwoje już 19 czerwca :)" Marta Paśnik. Tak zareklamowała swoją wystawę w e-mailu skierowanym do nas Artystka i trzeba przyznać, że to było naprawdę magiczne popołudnie. Spełniło się każde napisane słowo. Artystce dziękujemy za możliwość obejrzenia jej wyjątkowych obrazów. Dziękujemy za liczne przybycie i zapraszamy do magicznej krainy wróżek, które zagościły w naszej Oazie Kultury i będą tam do 20 lipca 2024. Organizatorem wystawy jest Filia nr 15 - Mec przy ul. S. Kisielewskiego 9a.

Wróżkowanie  Wróżkowanie  Wróżkowanie  Wróżkowanie
 Wróżkowanie  Wróżkowanie