„Najpiękniejsza ilustracja do książki”17.06.2024 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Sosnowcu - Filii nr 20, odbyła się gala finałowa Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego Szkół Podstawowych: „Najpiękniejsza ilustracja do książki”. Uczestnicy wraz z opiekunami mogli zobaczyć na wystawie wszystkie nadesłane prace konkursowe. W miłej atmosferze przy słodkim poczęstunku zostały rozdane nagrody i dyplomy za poszczególne miejsca. Nagrody otrzymali:

KATEGORIA WIEKOWA KLASY I – IV

I MIEJSCE Dawid K. Szkoła Podstawowa nr 23 w Sosnowcu

II MIEJSCE Anna J. Szkoła Podstawowa nr 23 w Sosnowcu

III MIEJSCE Dominika B. Szkoła Podstawowa nr 23 w Sosnowcu

KATEGORIA WIEKOWA KLASY V – VIII

I MIEJSCE Błażej W. Szkoła Podstawowa nr 6 w Sosnowcu

II MIEJSCE Antonina Ł. Szkoła Podstawowa nr 6 w Sosnowcu

III MIEJSCE Bartosz P. Szkoła Podstawowa nr 6 w Sosnowcu

„Najpiękniejsza ilustracja do książki”  „Najpiękniejsza ilustracja do książki”  „Najpiękniejsza ilustracja do książki”  „Najpiękniejsza ilustracja do książki”
 „Najpiękniejsza ilustracja do książki”  „Najpiękniejsza ilustracja do książki”