Maj w Bibliotece MłodzieżowejW maju Biblioteka Młodzieżowa zorganizowała dla swoich czytelników szereg atrakcyjnych zajęć, które przeprowadzone zostały  w bibliotece i na terenie zaprzyjaźnionych placówek edukacyjno-opiekuńczych. W trakcie spotkań młodzi miłośnicy literatury tworzyli barwne układanki-opowiadanki oraz udawali się w podróż do świata książek lokomotywą Tuwima. Dzieci uczestniczyły także w zajęciach zorganizowanych z okazji Dnia Matki. Oglądały prezentacje multimedialne, rozwiązywały bajkowe łamigłówki oraz wykonywały prace plastyczne. Na zajęciach nie zabrakło także zabaw muzyczno-ruchowych, które przedszkolakom sprawiały wiele radości.

Maj w Bibliotece Młodzieżowej  Maj w Bibliotece Młodzieżowej  Maj w Bibliotece Młodzieżowej  Maj w Bibliotece Młodzieżowej