Maj w Filii nr 4 - SielecW maju, oprócz spotkań związanych z Tygodniem Bibliotek, w naszej bibliotece odbyły się zajęcia dla dzieci z okazji Światowego Dnia Pszczół oraz Dnia Mamy. Uczniowie klasy pierwszej z SP nr 17 w Sosnowcu wzięli udział w lekcji o pszczołach: obejrzeli pełną ciekawostek z życia tych pożytecznych owadów prezentację multimedialną oraz wykonali „pszczele” zakładki do książek. Naszym młodym czytelnikom tak się spodobało w bibliotece, że poprosili o dodatkowy czas na czytanie samodzielnie wybranej lektury. Książki o kosmosie, starożytnych miastach, piłce nożnej i Harrym Potterze cieszyły się największym zainteresowaniem. Za nami również majowe warsztaty rękodzielnicze. Tym razem przygotowaliśmy prezenty dla mam – kwieciste słoiczki wypełnione komplementami oraz pozytywnymi myślami na każdy dzień. Dziękujemy za udział w zajęciach i zapraszamy do obejrzenia zdjęć :)

Maj w Filii nr 4 - Sielec  Maj w Filii nr 4 - Sielec  Maj w Filii nr 4 - Sielec  Maj w Filii nr 4 - Sielec