Maj w Filii nr 15 - MecW maju odbyło się w naszej bibliotece wiele ciekawych zajęć i spotkań. Obchodziliśmy Tydzień Bibliotek, Dzień Pszczoły oraz Dzień Dobrych Uczynków. Miały miejsce Wiosenne spotkania w bibliotece, podczas których dzieci z pobliskich przedszkoli i szkół brały udział w zajęciach - Teatr w bibliotece, Robimy własne zakładki, Książka artystyczna. Miał miejsce wernisaż wystawy prac malarskich Ewy Toczkowskiej i Marzanny Stokowskiej - Bibliotekarze malują. W ramach Zagórskiej Senioriady, wspólnie z edukatorką aromaterapii Ewą Bul, tworzyliśmy własne, naturalne perfumy. Były zorganizowane warsztaty Mały Artysta oraz plenerowe Rysowanie przy kawie. Czytelnicy mogli wziąć udział w Karuzeli Dobrych Uczynków. Nasza cała załoga także postanowiła zrobić dobry uczynek i podarowaliśmy książeczki, pozyskane z darów, uczniom Zespołu Szkół Specjalnych przy Ośrodku Terapii Nerwic dla Dzieci i Młodzieży w Orzeszu i oddziału Centrum Zdrowia Dziecka i Rodziny im. Jana Pawła II w Sosnowcu. Odbyło się także wręczanie nagród laureatom konkursu Zakrzywiamy portrety, organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi Szkołę Radości w Sosnowcu, a uczestnicy wzięli udział w kursie rysunku:)

Maj w Filii nr 15 - Mec  Maj w Filii nr 15 - Mec  Maj w Filii nr 15 - Mec  Maj w Filii nr 15 - Mec