Zdjęcie z wernisażu Wiesławy Michalskiej5 marca 2020 z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet w naszej Bibliosferze odbył się wernisaż malarstwa Wiesławy Michalskiej. Spotkanie poprowadziła Bożena Związek. Obrazy, dla których inspiracją były kobiety, zilustrowane zostały wierszami napisanymi przez autorkę wystawy. Nastrojowy klimat popołudniowego spotkania swoim śpiewem dopełniła Jolanta Wychowaniec, której akompaniował Adam Marzec. Wystawę prac można zwiedzać do dnia 30 kwietnia 2020 w godzinach otwarcia Filii nr 7 przy ulicy Kalinowej /Pawilon/.

Zdjęcia z wernisażu Wiesławy Michalskiej  Zdjęcia z wernisażu Wiesławy Michalskiej  Zdjęcia z wernisażu Wiesławy Michalskiej  Zdjęcia z wernisażu Wiesławy Michalskiej
 Zdjęcia z wernisażu Wiesławy Michalskiej