Kwiecień w Bibliotece MłodzieżowejW ubiegłym miesiącu Biblioteka Młodzieżowa zorganizowała dla swoich czytelników szereg atrakcyjnych zajęć, które przeprowadzone zostały w bibliotece i na terenie zaprzyjaźnionych placówek edukacyjno-opiekuńczych. W trakcie spotkań młodzi uczestnicy odbywali podróże do baśniowego świata Pana Andersena, oglądali barwne prezentacje z zakresu edukacji ekologicznej oraz rozwiązywali tematyczne łamigłówki. Na zajęciach nie zabrakło także warsztatów plastycznych i zabaw muzyczno-ruchowych.

Kwiecień w Bibliotece Młodzieżowej  Kwiecień w Bibliotece Młodzieżowej  Kwiecień w Bibliotece Młodzieżowej  Kwiecień w Bibliotece Młodzieżowej