Kwiecień w Filii nr 15  W naszej Filii nr 15 w kwietniu czytelnicy mieli do wyboru wiele ciekawych spotkań i imprez. Podczas wiosennych spotkań w bibliotece odwiedziły nas dzieci z  sosnowieckich szkół i przedszkoli i brały udział  w wielu ciekawych zajęciach. Były u nas, z pierwszą wizytą, przedszkolaki, a w ramach obchodów Dnia Ziemi, odbyły się eko-warsztaty. Odbył się też wernisaż wystawy Teresy Orłowskiej "Haftowane gobeliny", a w ramach Zagórskiej Senioriady, mogliśmy wysłuchać wykładu dr Magdaleny Boczkowskiej "Fredro dla dorosłych". Przybliżyliśmy sobie postać Aleksandra Fredry, ale także poznaliśmy jego frywolną i pikantną twórczość. Oczywiście nie zabrakło także naszych cyklicznych warsztatów: Mały Artysta oraz Rysowanie przy kawie.

Kwiecień w Filii nr 15   Kwiecień w Filii nr 15   Kwiecień w Filii nr 15   Kwiecień w Filii nr 15
 Kwiecień w Filii nr 15   Kwiecień w Filii nr 15