Zdjęcie z pasowania na czytelnika w SP nr 46Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu może spodziewać się w najbliższym czasie rejestracji młodych czytelników, którzy w murach swojej szkoły złożyli uroczystą przysięgę miłości i szacunku do książki. Są nimi uczniowie kl I b Szkoły Podstawowej nr 46, których odwiedził pracownik Filii nr 15 - Mec. Po omówieniu najważniejszych próśb książki do czytelnika, zasad zachowania się w bibliotece, rozwiązaniu zagadek literackich odbyło się uroczyste pasowanie. Uczniowie otrzymali specjalnie na tę okazję zaprojektowane ulotki, które zawierają w treści m.in. trzy kroki zapisu do biblioteki miejskiej. Podsumowaniem spotkania było wykonanie zakładek według własnego pomysłu.

Zdjęcia z pasowania na czytelnika w SP nr 46  Zdjęcia z pasowania na czytelnika w SP nr 46  Zdjęcia z pasowania na czytelnika w SP nr 46  Zdjęcia z pasowania na czytelnika w SP nr 46
 Zdjęcia z pasowania na czytelnika w SP nr 46