Kwiecień w Filii nr 11W kwietniu w Filii nr 11 odbyły się spotkania z grupami przedszkolnymi z zaprzyjaźnionym Przedszkolem Miejskim nr 31 w Sosnowcu. Spotkania miały różny charakter, były zajęcia plastyczne, edukacyjne i czytelnicze. Jak zwykle przebiegały one w radosnej i rozgadanej atmosferze, bo dzieciaki zawsze mają dużo do powiedzenia. Zebrane i połączone prace każdej z grup stworzyły w bibliotece ciekawą wiosenną wystawkę.

Kwiecień w Filii nr 11  Kwiecień w Filii nr 11  Kwiecień w Filii nr 11  Kwiecień w Filii nr 11