Marzec pełen wrażeń Marzec w Filii nr 15 obfitował w wiele ciekawych wydarzeń. Odbył się międzyszkolny konkurs recytatorski dla uczniów klas I-III "Wieszająki z Szafonii". Przygotowaliśmy lekcje biblioteczne dla dzieci z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru, a także zajęcia świetlicowe o tematyce wiosny i świąt wielkanocnych.  Mali artyści w tym miesiącu malowali barwne kolibry, natomiast dorośli artyści spróbowali swoich sił w rysunku kolorem. W ramach Zagórskiej Senioriady 8 marca świętowaliśmy Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn. Można było się przebadać, zapoznać z profilaktyką raka piersi oraz zaznajomić się z tematem aromaterapii. Przez cały miesiąc towarzyszył nam Kiermasz Wielkanocny uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej Fundacji im. Brata Alberta w Sosnowcu oraz prężnie działający bookcrossing.

Marzec pełen wrażeń  Marzec pełen wrażeń  Marzec pełen wrażeń  Marzec pełen wrażeń
 Marzec pełen wrażeń  Marzec pełen wrażeń  Marzec pełen wrażeń