Wiosenna energia z Filii nr 17Wraz z nadejściem wiosny oraz powiewem cieplejszego powietrza, budzi się w nas nadzieja - tak potrzebna szczególnie w dzisiejszych czasach. Bez wątpienia wiosna daje nam to, co najlepsze: pozytywną energię, radość, orzeźwienie i siłę do działania. W tym duchu powitaliśmy w Filii nr 17 grupy przedszkolne, które wzięły udział w zajęciach bibliotecznych wypatrując bocianów, które już do nas zawitały, ale też wykonując wielkanocne zające w oczekiwaniu na nadchodzące święta. Z licznie dostarczonych i pięknie wykonanych palm, w wypożyczalni prezentujemy pokonkursową wystawę, która od wejścia przyciąga spojrzenia. Ponadto wraz z powiewem świeżości i ożywieniem, które niesie ze sobą wiosna przypominamy, że do biblioteki zajrzeć może każdy! I to dosłownie! Także bez właściciela ;)

Wiosenna energia z Filii nr 17  Wiosenna energia z Filii nr 17  Wiosenna energia z Filii nr 17  Wiosenna energia z Filii nr 17
 Wiosenna energia z Filii nr 17