Marzec w biblioteceKto powiedział, że w "marcu jak w garncu"... ten miał rację! Oj dużo działo się w bibliotece na Środuli. Tradycyjnie już odwiedzaliśmy przedszkolaków w zaprzyjaźnionych placówkach, maluchy również gościły w naszych progach! Dzieciaki poszukiwały u nas między innymi książek o wiośnie czy świątecznych tradycjach. Zresztą wiośnie poświęciliśmy nieco więcej czasu, za sprawą grupy Motyle, która przybyła na zajęcia poświęcone tej cudownej porze roku! Po drodze dzieciaki szukały oznak wiosny, dlatego miały baaaardzo dużo do powiedzenia!

Cały miesiąc można było podziwiać także prace Utalentowanych Seniorów, a 19 marca 2024 odbył się finisaż wystawy. Gościliśmy także przedstawicieli II Komisariatu Policji, którzy opowiadali o tym jak nie dać nabrać się "na legendę". Okazuje się, że nabierają się nawet osoby, które są świadome zagrożeń związanych z działaniami oszustów! Spotkanie było również okazją do zadania nurtujących pytań, dotyczących funkcjonowania dzielnicy.

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii marcowych zdjęć!

Marzec w bibliotece  Marzec w bibliotece  Marzec w bibliotece  Marzec w bibliotece
 Marzec w bibliotece