Biblioteka MłodzieżowaW marcu Biblioteka Młodzieżowa zorganizowała dla swoich czytelników szereg atrakcyjnych zajęć, które przeprowadzone zostały zarówno w bibliotece, jak i też na terenie zaprzyjaźnionych placówek edukacyjno-opiekuńczych. W trakcie spotkań młodzi miłośnicy przyrody odbywali biblioteczne wycieczki podążając śladami pierwszych oznak wiosny, wykonywali prace plastyczne i uczestniczyli w wiosennych konkursach muzycznych. W marcu nie zabrakło także zajęć świątecznych, w trakcie których dzieci poznawały tradycje Świąt Wielkanocnych, rozwiązywały łamigłówki oraz malowały bajkowe pisanki.

Biblioteka Młodzieżowa  Biblioteka Młodzieżowa  Biblioteka Młodzieżowa  Biblioteka Młodzieżowa