Co ciekawego w Filii nr 20?Przedszkolaki z PM nr 15 i 47 przybyły na cykl zajęć wiosenno-świątecznych. Rozmawialiśmy o nadchodzącej wiośnie i jej zwiastunach. Dzieci, także przypomniały sobie wielkanocne tradycje oraz poznały rodzaje zdobienia jajek. Jak na bibliotekę przystało, przedszkolaki wysłuchały również fragmentów książek. Natomiast klasa III A ze SP nr 27 w ramach innowacji pedagogicznej: „Mały artysta i Ty też możesz być jak Stanisław Wyspiański”, uczestniczyła w warsztatach plastycznych oraz poznała bliżej postać oraz artystyczne dokonania patrona szkoły. W Filii nr 20 trwa również świąteczny kiermasz, na którym można nabyć przepiękne, ręcznie wykonane ozdoby stworzone przez podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej Fundacji im. Brata Alberta.

Co ciekawego w Filii nr 20?  Co ciekawego w Filii nr 20?  Co ciekawego w Filii nr 20?  Co ciekawego w Filii nr 20?

,,WESOŁA, KOLOROWA WIELKANOC” – to akcja charytatywna przygotowana przez uczniów SP nr 27 dla czytelników Filii nr 20 - Stary Sosnowiec Miejskiej Biblioteki Publicznej. Wykonane prace są prezentem dla wszystkich miłośników książek odwiedzających bibliotekę w dniach 25-29.03.2024.

wiosna  wiosna  wiosna  wiosna