W oczekiwaniuWielkanoc zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji przybyły do nas przedszkolaki z PM nr 57 i 29 oraz uczniowie kl. II ze SP nr 45. Podczas marcowych spotkań dzieci przypomniały sobie wielkanocne tradycje, poznały rodzaje zdobienia jajek, brały udział w poszukiwaniu ukrytych w bibliotece świątecznych atrybutów. Był też wyścig z jajkiem, wielkanocne labirynty i krzyżówki oraz układanie wielkanocnych puzzli. Jak na bibliotekę przystało, dzieci wysłuchały również fragmentu książki Renaty Piątkowskiej „Gdyby jajko mogło mówić…” W Filii nr 2  trwa również świąteczny kiermasz, na którym można nabyć przepiękne obrazy oraz ręcznie wykonane ozdoby  stworzone przez podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej Fundacji im. Brata Alberta oraz Warsztatów Terapii Zajęciowej TPD.  Zapraszamy do oglądania i kupowania prac w godzinach otwarcia placówki.

W oczekiwaniu  W oczekiwaniu  W oczekiwaniu  W oczekiwaniu
 W oczekiwaniu