Utalentowany Senior19 marca 2024 w Filii nr 1 - Środula odbył się finisaż wystawy "Utalentowany Senior - Kobiece inspiracje".  Wtorkowe popołudnie było okazją do spotkania z artystami prezentującymi swoje prace, dowiedzenia się o kilku ciekawostkach - o ich inspiracjach oraz warsztacie pracy. O ucztę dla ducha zadbały Barbara Marzec i Maria Łechtańska, które prezentowały swoją poezję oraz Bożena Związek, która zapewniła oprawę muzyczną naszego spotkania. Przypominamy, że malarstwo, fotografię, haft krzyżykowy czy diamentowy, eko biżuterię i rękodzieło wszelkiego rodzaju, można podziwiać w naszej Galerii nr 1 do 6 kwietnia 2024. Zapraszamy w godzinach otwarcia biblioteki.

Utalentowany Senior  Utalentowany Senior  Utalentowany Senior  Utalentowany Senior
 Utalentowany Senior  Utalentowany Senior