Zdjęcie z zajęć z przedszkolakami w Filii nr 2W ostatnim tygodniu lutego w Fili nr 2 - Rudna IV odbyło się uroczyste pasowanie na czytelnika uczniów klasy I Szkoły Podstawowej nr 45 w Sosnowcu. Pierwszoklasiści poznali zasady korzystania z biblioteki oraz obejrzeli prezentację o książce i bibliotece, po czym złożyli przysięgę, że będą kochać i szanować książki. Na zakończenie zajęć dzieci wykonały prace plastyczne.

Dzieci z Przedszkola nr 57 wzięły udział w zajęciach plastycznych - wykonały piękne bałwanki, przypominające, że ciągle jeszcze jest zima, choć za oknem za bardzo jej nie widać. Prace maluchów trafiły na naszą wystawkę w przestrzeni dziecięcej.

Zdjęcia z zajęć z pierwszakami i przedszkolakami w Filii nr 2  Zdjęcia z zajęć z pierwszakami i przedszkolakami w Filii nr 2