Wiosna z przedszkolakami w Filii nr 7Marzec upłynął w Bibliosferze pod znakiem wiosny, która w tym roku dała o sobie znać dość wcześnie. Dzieciaki z Przedszkola Bajkowo i Sportowo przywitały panią Klaudię mocą uścisków i z okazji Między­na­ro­dowego Dnia Przy­tu­la­nia Biblio­te­ka­rza podarowały przygotowane wcześniej rysunki biblioteki, a nawet portret pani bibliotekarki! Wysłuchały opowiadania "Jak chomik szukał wiosny", rozmawiały o nadchodzącej wiośnie i jej zwiastunach. Następnie wykonały piękne przebiśniegi. W Filii nr 7 grupa Wiewiórki z Przedszkola nr 54 poznała gatunki ptaków, które przylatują do nas na wiosnę i w ramach współpracy, podzielona na zespoły, wykonała piękne wiosenne kwiaty. Sarenki z Przedszkola 54 poznały "Wiosenne zabawy" Puchatka i przyjaciół, a następnie metodą kropkowania wykonały tajemnicze drzewa ze stumilowego lasu.

Wiosna z przedszkolakami w Filii nr 7  Wiosna z przedszkolakami w Filii nr 7  Wiosna z przedszkolakami w Filii nr 7  Wiosna z przedszkolakami w Filii nr 7