Luty w Filii nr 15 W lutym nasza filia przygotowała dla czytelników wiele atrakcji. Rozpoczęliśmy zajęciami organizowanymi dla dzieci w ramach ferii w bibliotece, organizując zajęcia plastyczne, podczas których dzieci wykonały zimowy kolaż oraz warsztaty z cyklu Mały Artysta, gdzie powstały Walentynkowe inspiracje. W kolejnych dniach odbyło się spotkanie z dzielnicowym Bezpieczny Senior. Oszustwa na legendę. Mieliśmy zajęcia edukacyjno-plastyczne dla dzieci ze szkół i przedszkoli, m.in. Spotkanie w kolorze białym, Z książką za pan brat, Dzień języka ojczystego, Wiosna tuż, tuż. Pani Monika odwiedziła dzieci w przedszkolu, gdzie odbyły się spotkania literackie w ramach akcji Cała Polska czyta dzieciom. Była akcja walentynkowa Romans z książką - bookcrosing harleqinów, warsztaty komputerowe Cyfrowy Senior, a w ramach Zagórskiej Senioriady odbył się wernisaż wystawy rękodzieła artystycznego Jolanty Leks-Bugajskiej. Odbyły się również warsztaty z cyklu Rysowanie przy kawie.

Luty w Filii nr 15  Luty w Filii nr 15  Luty w Filii nr 15  Luty w Filii nr 15